Comfy акційний каталог 12.04 ✳️ - Переглядайте поточні акції та знижки

Comfy

Мережа магазинів побутової техніки та електроніки Comfy з'явилася на українському ринку в 2007 році. За цей час компанія змогла стати лідером на ринку, завойовуючи серця покупців сертифікованою та офіційною технікою, широким асортиментом гаджетів в інтернет магазині та високим рівнем обслуговування в офлайн магазинах. Офіс компанії ТОВ «КОМФІ ТРЕЙД» знаходиться в м. Дніпро, нараховує більш ніж 3 тисячі працівників та входить в топ-5 найбільних онлайн магазинів електроніки та побутової техніки.

Купуйте розумно з Love Sales

Завантаж на Google Play
Завантаж на Google Play

Зараз мережа Comfy налічує більше 80 магазинів в різних регіонах України, включаючи Київ, Львів, Одесу, Харків, Дніпро та інші міста. Крім офлайн магазинів, компанія має інтернет-магазин, де покупці можуть замовити товари онлайн та отримати їх зручним для себе способом ('Meest', 'Нова Пошта', 'Укрпошта' - доставка сплачується за тарифами кур'єрських компаній або безкоштовно самовивозом з магазину протягом 1 години, якщо товар буде в наявності).

Однією з головних переваг магазинів є широкий вибір товарів в різних категоріях, таких як побутова техніка, електроніка, комп'ютери та інше. Крім того, у мережі регулярно проводяться різні акції, знижки та розпродажі, що дозволяє покупцям отримувати товари за низькими цінами. Однією з таких акцій є 'КРАЩ', яка діє в магазинах Comfy. Під час акції покупці можуть отримати товари зі знижкою до 50%, а також отримати різні подарунки. Щодня в інтернет-магазині https://comfy.ua діє акція 'Товар дня', за якої покупці можуть придбати товари зі знижкою до 70%. Крім того, щорічно в листопаді в мережі магазинів Комфі проходить пропозиція 'Чорна п'ятниця', в рамках якої покупці можуть придбати товари за привабливими цінами та отримати додаткові знижки на покупки.

Компанія Комфі пропонує своїм клієнтам бонусну картку, яка дозволяє отримувати додаткові бонуси та знижки на покупки в магазинах мережі на основі ваших попередніх покупок. За кожний ваш чек на карту нараховуються бонуси для ваших майбутніх покупок. Крім того, власники карток можуть отримати спеціальні пропозиції на свій День народження. Зверніть увагу, бонуси діють 1 рік з моменту їх нарахування, яке відбувається після 14 днів після покупки, мінімальна сума використання бонусів становить 500 гривень.

Магазини Comfy мають низку відзнак та нагород за високий рівень обслуговування та якість товарів. Наприклад, в 2021 році компанія отримала звання 'Кращий роботодавець в Україні' від порталу HeadHunter Ukraine, а також зайняла 1 місце в рейтингу '50 найбільших IT-роботодавців України' від порталу DOU.ua. До цього всього компанія отримала нагороди Ukrainian E-Commerce Awards, відзнаку X-Ray Marketing Awards та інші. Крім того, мережа магазинів 'Comfy' пропонує подарункові картки, які можуть стати чудовим подарунком для друзів та рідних. Вартість карток може варіюватися від 100 до 5000 гривень.

Отже, мережа магазинів Comfy та інтернет-магазині https://comfy.ua є однією з провідних у сфері продажу побутової техніки та електроніки в Україні. Широкий вибір товарів, регулярні акції та знижки, якісний сервіс та різноманітність та доступність платіжних методів - це ті переваги, які дозволяють мережі Комфі займати лідерські позиції на ринку.