Фора акційний каталог 11.07 ✳️ - Переглядайте поточні акції та знижки

Фора

Мережа продуктових супермаркетів Фора займає одне з провідних місць на українському ринку з 2002 року завдяки своїй надійності, широкому асортименту товарів, акцій та знижок. Історія розвитку мережі почалася з відкриття першого магазину у Львові в 2002 році. Відтоді мережа стрімко розвивалася та на сьогоднішній день налічує понад 240 магазинів у різних містах України. Магазини Фора пропонують своїм клієнтам широкий асортимент продуктів, включаючи свіжі фрукти, овочі, м'ясо, молочні продукти та інше.

Купуйте розумно з Love Sales

Завантаж на Google Play
Завантаж на Google Play

Мережа супермаркетів Фора фокусується на пропозиції широкого асортименту товарів, від продуктів харчування до товарів для дому, за конкурентними цінами. Також інтернет-магазин fora.ua прагне забезпечити покупцям легкий доступ до всіх товарів першої необхідності. Завдяки розгалуженій мережі магазинів по всій Україні, та легко доступна для покупців у різних містах і селищах. Магазини мають стратегічне розташування, завдяки чому кожен може швидко знайти торгову точку поблизу свого дому чи робочого місця.

Щотижня оновлюється акційний каталог 'Лови знижки', який пропонує клієнтам вигідні пропозиції на різноманітні товари. До того ж, мережа часто проводить акції та знижки, такі як 'Корисні речі для малечі', сезонні розпродажі 'До посту' та 'Весняні знижки', які дозволяють придбати товари за вигідними цінами.Клієнти мережі можуть скористатися карткою лояльності 'Фора club', яка дозволяє отримувати додаткові знижки, бонуси та акційні пропозиції. Крім того, в магазинах доступна послуга 'Копійковий рахунок', яка дозволяє економити на кожній покупці та копити бонуси на майбутні покупки. Більше інформації про переваги картки 'Фора club' можна знайти на сайті https://fora.ua/fora-club. Мережа постійно переглядає свою цінову стратегію, щоб гарантувати покупцям найкраще співвідношення ціни та якості. Саме завдяки цій ціновій політиці, дружній та привітній атмосфері мережа стала улюбленим місцем покупок для багатьох українців.

Фора пропонує своїм клієнтам подарункові сертифікати, які можуть стати чудовим подарунком для близьких та знайомих. Вони доступні на різні суми, а правила їх використання можна знайти на сайті.Для зручності клієнтів, 'Фора' має власний інтернет-магазин https://shop.fora.ua, де можна замовити товари онлайн. Детальну інформацію про умови доставки та самовивозу можна знайти на сторінці https://shop.fora.ua/info-page/dostavka. Однією з переваг мережі є те, що компанія закуповує значну частину своїх товарів у місцевих виробників. Таке прагнення підтримувати місцевий бізнес не лише сприяє розвитку української економіки, але й гарантує покупцям доступ до свіжої та якісної продукції.

У подальшому планується розширення мережі магазинів 'Фора' та впровадження нових послуг та акцій для клієнтів. Не забудьте відвідати найближчий магазин 'Фора' або замовити продукти онлайн, щоб скористатися якісними товарами та вигідними пропозиціями.