ВелМарт акційний каталог 15.07 ✳️ - Переглядайте поточні акції та знижки

ВелМарт

Торгівельна мережа Велмарт належить до формату дисконтних гіпермаркетів в Україні. Мережа має в своєму складі більше 40 магазинів, розташованих в різних регіонах країни. Велмарт пропонує широкий асортимент продуктів харчування, товарів повсякденного попиту, а також надає послуги кулінарії.

Купуйте розумно з Love Sales

Завантаж на Google Play
Завантаж на Google Play

Історія розвитку мережі магазинів Велмарт налічує понад 20 років. Перший магазин Велмарт було відкрито в 2010 році. З тих пір мережа активно розширюється і розвивається, надаючи своїм клієнтам зручність обслуговування та широкий вибір товарів. Компанія тісно співпрацює напряму з постачальниками та виробниками товарів, а також надає перевагу вітчизняним виробникам, що дає змогу встановити низьку ціну на товари. Весь асортимент товарів представлений мережею проходить відповідний контроль якості та менеджменту, що дає змогу забезпечити продукцію найкращої якості. Політика компанії спрямована на задоволення всіх потреб споживача.

Кожного тижня, магазин Велмарт пропонує товари зі знижкою до 50%. Каталог 'Товар тижня', знову ж таки, є не просто списком товарів зі знижками, а джерелом корисної інформації про спеціально відібрані товари. Велмарт також регулярно пропонує 'Сезонні пропозиції', які дозволяють отримувати знижки на товари, що відповідають певному сезону року. Наприклад: приємні ціни на посуд для приготування та сервірування, іграшки для дітей, товари для проведення свят, все для сезону консервування та багато інших пропозиції можна побачити на офіційному сайті мережі https://velmart.ua та на нашому сайті https://www.lovesales.com.ua.

Однією з особливостей магазинів Велмарт є послуга кулінарії. Клієнти можуть придбати готові страви та салати, а також замовити гарячі страви на місці. М'ясний та рибни цех, де ви можете купити свіжі напівфабрикати, багато найменувань різного м'яса, копченої або свіжої риби і навіть ікри. Наприклад, в магазинах Велмарт є можливість замовити гарячу піцу, яку готують протягом 7 хвилин з найсвіжіших інгредієнтів. В деяких магазинах також є свої пекарні та власна кондитерська. Також є відділи 'Кулінарія', де клієнти можуть придбати страви традиційної української кухні, суші та інше.

Окрім продуктів харчування та товарів повсякденного попиту, Велмарт також має свої власні торгові марки, такі як 'ТМ 1' - основна з торгівельних марок з найвигіднішими торгівельними пропозиціями у своїй категорії, 'Winix' - мала побутова техніка та електротовари по доступній ціні, 'Хіт Продукт' - товари в продуктовій категоріїї, яка не поступається товарами дорогих брендів, 'Day By Day', 'Max Effect', 'Graan' та інші. Вироби цих марок відрізняються якістю та доступною ціною. Клієнти можуть знайти товари власних торгових марок у різних категоріях, включаючи продукти харчування та побутову хімію.

Мережа Велмарт також пропонує подарункові картки, які можна використовувати, відсканувавши штрих-код в магазинах для оплати покупок. Зверніть увагу, що сума чека вашої покупки повинна дорівнювати або бути вищою від номінала. Карти можна придбати в будь-якому магазині та вибрати з будь-якою сумою від 50 до 500 гривень.

Загалом, мережа магазинів Велмарт пропонує своїм клієнтам широкий вибір товарів, доступні ціни та регулярні акції та знижки та завжди намагається вдосконалювати свої послуги та пропонувати нові рішення для зручності клієнтів. Для отримання додаткової інформації про мережу, можна звернутися до офіційного сайту https://velmart.ua.